27 listopada 2011

Top 10: Dziesięć wymarzonych prezentów książkowych

Kolejność przypadkowa :)

Czytnik e-booków
 
Bo są książki, które w innej formie zdobyć trudno. Poza tym e-booki są tańsze :) 
 
Ciekawe podpórki do książek
 
Ok, przyznam się bez bicia, że żeby coś takiego ustawić musiałabym mieć też nowy regał, bo nie za bardzo mam miejsce na książki, a co dopiero na podpórki, ale mile widziane byłyby zabawne podpórki na książki w moim domu ;) 
 
 
 
 
Wygodne miejsce do czytania i regał w jednym
 
 
 

 
 Coś takiego marzy mi się od dawna, jak dla mnie to świetna opcja :)  
 
 
 
 
 
Choć na taki, ciekawy regał też bym się nie pogniewała ;)
 
 Ciekawe zakładki
 Jak wiadomo zakładki są dla większości moli ważne, a że my ludzie mamy upodobanie do piękna to ja bym chciała takie ładne zakładki :)
 
Gadżet do książek 
Taka mała rzecz a cieszy :)

No to teraz trochę serii. Wiadomo, że serie zazwyczaj trochę kosztują, a ja nie umiem kupować poszczególnych tomów co jakiś czas :P
Seria o Harrym Potterze
Mroczna Wieża
Akurat nie to wydanie, a Albatrosowe z 2008
Saga o Wiedźminie
Seria Biblioteka Poznaj Świat
Akurat z tej serii mam już Cejrowskiego (oprócz "Podróżnika") i Pałkiewicza ("Syberię"). Niestety Pałkiewicza mam inne wydanie :/ Musieli go wydać dopiero niedawno.

Wszystkie książki tych dwóch panów :)

14 komentarzy:

 1. Podpórki do książek! - że też sama o tym nie pomyślałam :)
  Ciekawe Top10, pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ach... Potrafisz rozmarzyć. Gdybym dostała wszystko to co opisałaś, to chyba byłabym najszczęśliwszą książkoholiczką na świecie :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że cztery pozycje (czytnik, zakładki, HP i wiedźmin) masz takie same, jak u ja.^^ A seria Poznaj Świat zauroczyła mnie ostatnio całkowicie i poluję na nią w bibliotece uniwersyteckiej.;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmmmm ^^ ja z chęcią również zagarnęłabym sobie kilka z wymienianych przez Ciebie rzeczy :3 ciekawe są te miejsca do czytania z półkami na książki w jednym :O

  OdpowiedzUsuń
 5. Chorowałam na te podpórki - ludziki! Niestety ich cena mnie skutecznie odwiodła od zakupu. Potrzeba mi 12 podpórek a koszt jednej to... bagatela 80 zł ;)
  To krzesło - kącik do czytania (?) wydaje się być strasznie niewygodne...
  O też mi się marzy (prawie) cała seria Poznaj Świat, dopiero mam 4 książki, ale sukcesywnie zamierzam uzupełniać Biblioteczkę. Na powyższym zdjęciu nie ma wszystkich, nie widzę Halika, i Fiedlera. Wypożyczyłam z biblioteki wspomniane przez Ciebie starsze wydanie "Syberii", miałam zacząć czytać i... odłożyłam. Chcę mieć swoje, na własność, poczekam więc na przypływ gotówki :)

  King i Puzo, nie może być lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyznam, że też nie pogardziłabym takimi prezentami :), zwłaszcza fantazyjnym regałem i "Mroczną wieżą".

  OdpowiedzUsuń
 7. Również marzę o pięknych podpórkach - jedne szczególnie mnie zachwyciły, ale kosztowały bagatelka 300 zł za sztukę, więc zadowoliłam się podpórkami z IKEI - ok. 5 zł za sztukę :) (w dodatku pasują idealnie do mojego wyszperanego na Allegro gazetownika).

  Tumbthing już, właśnie przed chwilą przyszedł i jest świetny - polecam każdemu!

  Urocze miejsce do czytania też by mi się przydało i fajne półki. I zakładki. Dużo zakładek :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Maruda007 ja również :D

  Moreni ja o ile mam pieniądze to w sklepach :D

  Kinga no TROCHĘ byś na 12 podpórek musiała wydać :P Fiedler jest jeden, ale faktycznie trochę brakuje. Ja tak sobie myślę, że jeśli jakimś cudem kupię całą serię to i o Syberię się postaram :P

  Claudette :O wow mocno wygórowana cena za te podpórki...

  OdpowiedzUsuń
 9. Wygodne miejsce do czytania i regał w jednym, ciekawe zakładki oraz gadżety z chęcią tez bym przygarnęła :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dwa z Twoich punktów mam. :D Całą "Mroczną wieżę" i niemal wszystkie książki Kinga wydane w Polsce - brakuje mi tylko "Dallas '63". :) Ale dodatkowy regał by się przydał...:)

  OdpowiedzUsuń
 11. I mi marzy się Wiedźmin właśnie w tym wydaniu. Mikołaj już nawet został o tym poinformowany;)
  Poza tym zdecydowanie podpórki. Regały pozapełniane i ostatnio kupiłam sobie nowe półki. Niestety nie wszystkie książki tam chcę stac prosto.

  A, i ta cudowna biblioteka Poznaj Świat. Jak na razie mam tylko trzy pozycje (całego Cejrowskiego), ale zamierzam dokupic kilka innych.

  OdpowiedzUsuń
 12. Cykl Kinga to i ja z chęcią bym sobie zamówiła u Mikołaja:))

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja bym w ogóle chciała jakiś regał na książki, bo choć dopiero zaczynam kolekcjonowanie, nie mam za dużo miejsca w moim małym pokoiku. Ów sagę Wiedźmina posiadam, zmobilizowałam się i sprawiłam sobie ją w prezencie na nowy, wtedy 2011 rok. I nie żałuję :)

  OdpowiedzUsuń