26 lipca 2013

Zmiana szablonu

Powiem teraz (a raczej napiszę) ulubione słowo Cassie Ainsworth ze Skinsów: wow.
"Wytrzymałam" ze starym szablonem ponad rok. Niebywałe osiągnięcie jak na mnie :D Duża w tym zasługa nagłówka, poza tym uważam poprzedni szablon za najbardziej udany ze wszystkich :)
No, ale jak to ze mną- nosiło mnie już od kilku dni, już nawet nie tylko po to, żeby zmienić szablon, ale żeby się pobawić w tworzenie nowego (szablony kochają mnie bardziej niż c++, więc to czysta przyjemność :) ). Poza tym stary już mi się znudził :P

Rybki w nagłówki nie są całkiem od czapy, bo akwarystyka to jedno z moich zainteresowań, ostatnio poświęcam jej więcej czasu, więc nagłówek jest wręcz idealny :)

Pewnie będzie jeszcze kilka poprawek, ale też tradycyjnie proszę Was o opinie i sugestie, zwłaszcza jeśli zauważycie jakieś błędy :)

Dodam jeszcze, że niezbyt podoba mi się czcionka w nagłówkach, ale szukałam czegoś mniej kanciastego, a te które nie były tak okrągłe nie miały polskich liter, muszę poszukać jakieś innej czcionki... (zabawne- w Mozilli mam taką czcionkę jaką bym chciała :D)

A i jeszcze jedno- grafika, którą wykorzystałam w nagłówku jest piękna w całości, niestety ja musiałam ją obciąć.

5 komentarzy:

 1. Podoba mi się nowy szablon, czcionka w nagłówkach również :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja też napiszę: wow :) Nowy nagłówek jest świetny, mogłabym patrzeć na niego cały dzień :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten nagłówek jest świetny! Bardzo mi się podobają zmiany :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie, że połączyłaś hobby w jednym nagłówku, zawsze to coś więcej mówi o tobie :) Ciekawy pomysł. Będę obserwować i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się, że szablon przypadł Wam do gustu :)

  OdpowiedzUsuń