10 lipca 2013

Stos po długiej przerwie

Praktycznie same recenzyjne, oprócz trzech kupionych w promocji (Niemieckie dywizje pancerne, Nigdy, nigdy mnie nie złapiecie i Okrutna miłość)+kolejny tom Pieśni Lodu i Ognia. Z recenzyjnych wszystkie już przeczytane, opinie na blogu. Jedynie aktualnie czytana W świecie jurt i szamanów jeszcze nie opisywana, ale to soon ;)

Post bardzo skrótowy, ale to tak w międzyczasie- wakacje w toku (:

__________________________________


No żesz... byłam przekonana, że ustawiłam datę kiedy ma być post opublikowany, dziś szukam ostatniego stosika i nic... Miał być opublikowany 1 czerwca, wrzucam dziś.

Z recenzyjnych wszystkie już przeczytane, opisane; Okrutną miłość czytała siostra, ale z niej wyciągnąć cokolwiek o książce to cud, także tabula rasa; na Krew i złoto patrzę. Na razie tyle- nie mam następnej części, więc nie ruszam. PLiO jest jak narkotyk i nie zamierzam potem cierpieć katuszy, bo nie mam następnego tomu.
Tymczasem wpadła mi w oko pewna seria, niezbyt  piękne wydania, ale tanie i ciekawe książki. Na razie zmagam się z nałogiem, ale walkę chyba przegram (:

7 komentarzy:

 1. Piękny stosik... miłej lektury :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Żadnej z powyższych nie czytałam, zatem przyjemnej lektury Ci życzę i czekam na recenzje :D
  pozdrawiam
  Miłośniczka Książek
  magicznyswiatksiazki.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. O, "Nawałnica mieczy" :) ja kupiłam dopiero część "Stal i śnieg". Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście, że możesz podkraść pomysł z mapką :) Byłabym wdzięczna gdybyś napisała, że to ja na niego wpadłam :D :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Cały czas obiecuję sobie, że zabiorę się za Martina, ale nadal ani nie kupiłam pierwszej części, ani się za nie zabrałam za czytanie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę powiedzieć dokładnie to samo :)

   Usuń
  2. A ja mogę Wam powiedzieć jedno- jeśli lubicie fantastykę to czym prędzej zabierajcie się za Sagę! O ile macie dużo czasu i pieniędzy :P

   Usuń