01 stycznia 2017

2016

Rok 2016 był dla mnie ciekawym rokiem. Pominę sprawy osobiste i napiszę o książkowych. Udało mi się przeczytać 52 książki (a nawet więcej) i bardzo się z tego cieszę, bo dawno nie przekroczyłam tej magicznej liczby... Ostatnio 
w 2011...
Na początku roku 2016 wyraziłam postanowienie czytania (więcej) fantastyki. Niezbyt mi się to udało. Za to w 2017 chciałabym czytać więcej kryminałów, zobaczymy jak mi to wyjdzie.

W tym roku przeczytałam tylko 13 naprawdę dobrych książek. Ale to i tak znacznie lepiej niż w zeszłym roku.
Oto część z nich:

 Zamieszczam również czytelniczy rok 2016 na mapie :) W tym roku sporo podróżowałam :D (nie zaznaczyłam osiemnastu książek)
Jeśli chodzi o opisane książki to wytworzyłam 44 teksty, w tym 8 z serii "Krótko i na temat". Jestem bardzo zadowolona z tego wyniku.

W zeszłym roku robiłam coś takiego na insta, pokażę to w tym roku na blogu. Oto wszystkie książki z moich zbiorów, które przeczytałam w tym roku :) 35 książek!
 Nie udało mi się jednak przeczytać tyle ile mam wzrostu. Ale nawet nieźle to wyszło, zabrakło ok 40 cm.

Z powodów osobistych usunęłam konto na instagramie... Ale proszę, oto moje najlepsze (wg. lajkujących) 9 zdjęć:
 Postanowiłam również, że obejrzę co najmniej 52 filmy. I udało się!
Najbardziej warte uwagi:

Jak widać dużo tu oscarowych filmów. Są też dwie polskie produkcje- obie świetne!

Niestety to może być dla mnie trudny rok. Dlatego kiedy pojawiła się idea zrobienia sobie kalendarza hasło mogło być jedno:
:)

Na ten rok życzę wam niegasnącego optymizmu! Podobnie jak w zeszłym roku. No bo jak nie my to kto? Ktoś musi sprawiać, że ten świat nabiera barw :)

2 komentarze: